Мангушський район, Донецька область

Мангушський район готується до літнього оздоровчого сезону

Переглядів: 176

27 квітня 2018 року голова райдержадміністрації Дмитро Черниця спільно з головою районної ради Володимиром Топузовим провели засідання наради про підготовку до літнього оздоровчого сезону з керівниками баз відпочинку, пансіонатів та інших оздоровчих закладів в Мангушському районі.

З метою звітування до готовності відкриття сезону на території району у нараді взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ДСНС, місцевого відділу поліції, прикордонної служби, місцевого управління Держпродспоживслужби, центру первинної медико-санітарної допомоги, центральної районної лікарні, ПРЕМ ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго», місцевого майданчику КП «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», голови прибережних сільських, селищних рад, а також більш 60-ти представників оздоровчих закладів, які планують працювати у 2018 році.

У ході наради обговорено багато важливих питань як для відпочиваючих так і для представників оздоровчих закладів, а саме: умови підписання Акту на відкриття та функціонування оздоровчого закладу в 2018 році, благоустрій та санітарний стан територій оздоровчих закладів, стан протипожежної безпеки, виконання вимог санітарного і епідеміологічного благополуччя відпочиваючих, умови проведення літнього оздоровчого сезону у контрольованому прикордонному районі, сучасний стан долікарської та медико-санітарної допомоги під час проходження літнього сезону.
Безпека громади нашого району – це найголовніше….

Головний спеціаліст з питань внутрішньої політики райдержадміністрації М.І. Шпінер