A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Від ідеї до успіху

Дата: 25.10.2018 16:21
Кількість переглядів: 201

24 жовтня в Мангушському районному центрі зайнятості відбувся семінар-тренінг щодо основ бізнес-планування , який проходить  як для осіб  які перебувають на обліку в центрі зайнятості, так і для  діючих підприємців.

 

На заході були присутні начальник відділу економіки Віра Смолій, завідувач сектору організаційного забезпечення Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяна Бібєрдієва

     Захід відкрила директор Мангушського районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна  та ознайомила з послугами служби зайнятості та програмними продуктами «Твій власний центр розвитку підприємництва», «Центр професійної орієнтації».  

    Начальник відділу економіки Віра Смолій надала інформацію, про умови участі у проекті підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації «Український Донецький куркуль», які документи для цього необхідні, розповіли про етапи участі у грантовій програмі, а також проінформували про особливості складання бізнес-планів. Завідувач сектору організаційного забезпечення Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяна Бібєрдієва  розповила про подання звітності та сплати податків.
     Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Застєнкіна проінформувала про компенсаційні виплати для роботодавців за працевлаштування безробітних і ознайомила з  сучасним сервіс «Електроний кабінет роботодавця».

    Присутні на заході  приватні підприємці Світлана Манко, Ігор Прус мали змогу оцінити бізнес можливості та комерційну життєздатність власних ідей. Виконали практичні вправи з прогнозування витрат та аналізу беззбитковості.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора