Донецька область, Першотравневий район

Системі органів ДРАЦС України - 100 років

Дата: 20.02.2019 16:21

Сьогодні, 20 лютого, з нагоди відзначення 100-річчя створення системи органів державної реєстрації актів цивільного стану України привітали чудову жінку, яка пропрацювала в Мангушському (Першотравневому) ДРАЦСі 23 роки – Пупу Марію Григорівну.

Голова райдержадміністрації Дмитро Черниця та голова районної організації ветеранів війни та праці Любов Чернікова звернулися із словами великої подяки за багаторічну сумлінну працю. Марія Григорівна працювала Мангушському ДРАЦСі з 1974 по 2000 роки. Вона подарувала мешканцям району багато тепла та любові.

Дмитро Васильович та Любов Якимівна побажали цій чарівній жінці міцного здоров’я, любові, щастя, благополуччя і вручили Подяку від райдержадміністрації та районної ради, квіти та подарунок.