Донецька область, Першотравневий район

У Міжнародний день миру, дружина Президента України Марина Порошенко відвідає Донецьку область із робочою поїздкою

Дата: 20.09.2018 16:21

21 вересня, у Міжнародний день миру, дружина Президента України Марина Порошенко відвідає Донецьку область із робочою поїздкою.

У рамках візиту Перша леді та голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Олександр Куць підпишуть Меморандум про долучення області до національного проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

Дружина Президента відкриє та ознайомиться з роботою Інклюзивно-ресурсного центру в м. Слов’янськ.

Також Марина Порошенко разом із дітьми Донеччини візьме участь у флеш-мобі, який присвячений Міжнародному дню миру.

АКРЕДИТАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА! Проходить до 17.00 20 вересня 2018 року за телефоном 099 708 87 20. Контактна особа – заступник начальника відділу прес-служби Масюченко Надія.

УВАГА! До місця проведення заходу журналісти будуть забезпечені транспортом. Виїзд від ОДА (м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6) об 11 годині 21 вересня 2018 року.