IV Щорічний звіт народного депутата України Дмитра Лубінця

Дата: 27.11.2018 16:20

Сьогодні, 27 листопада, в районному Будинку культури відбувся IV Щорічний звіт народного депутата України Дмитра Лубінця. Зала була переповненою. На заході були присутні голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, голова райради Володимир Топузов, сільські та селищні голови, керівники району, місцеві мешканці.

Дмитро Валерійович звітував про проведену роботу в 60-му окрузі за 2018 рік та розповів присутнім про плани на наступний рік. Також народний депутат роз’яснив питання, яке зараз найбільше турбує мешканців, щодо введення воєнного положення в декількох областях країни. Присутні мали змогу задати й інші питання, що їх турбують. Серед них – перерахування пенсій, будівництво мелекінської дороги, ремонт в Мангушській ЗОШ №2 та ін.

Голова РДА Дмитро Черниця та голова райради Володимир Топузов подякували Дмитру Лубінцю за проведену роботу та підтримку. В свою чергу, Дмитро Васильович звернувся до народного депутата із пропозицією зробити разом Мангушський район найкращим.