Відшкодування за «теплими кредитами» розпочато: Держенергоефективностівиплатило 4,4 млн грн. учасникам програми у квітні

Дата: 23.05.2018 16:18

Усередині квітня державні банки розпочали надавати «теплі кредити» і вже сьогодні, на основі отриманих від фінансових установ зведених реєстрів позичальників,Держенергоефективності здійснило відшкодування учасникам програми у розмірі 4,4 млн гривень.

Зокрема, компенсації виплачено в обсязі:

• 2,6 млн грн. – домогосподарствам, які утеплювали приватні будинки;
  • 1,8 млн грн. – для ОСББ, які впроваджували енергоефективні заходи у багатоповерхівках;
  • 21,5 тис. грн. – родинам, які встановлювали твердопаливні котли.

Кошти перераховано до Ощадбанку, Приватбанку та Укргазбанку для їх подальшого спрямування на рахунки позичальників.

«Як бачимо, співфінансування заходів з енергоефективності – оптимальний дієвий спосіб допомогти населенню зробити свою оселю більш енергоефективною, комфортною та не переплачувати за комунальні послуги», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.