Мангушський район, Донецька область

Шість навчальних закладів району закриті у зв’язку з перевищенням епідпорогу захворюваності дітей

Переглядів: 134

27 листопада відбулося засідання районної комісії з питань техногено-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Володимира Дороганя.

Розглянули питання щодо епідемічної ситуації по захворюваності ГРВІ та призупинення учбового процесу у навчальних закладах Мангушського району.

За даними лікувальної мережі захворюваність на ГРВІ дітей віком від 7 до 14 років вище в 2,4 рази епідемічного порогу. За результатами засідання Комісії вирішено запровадити обмежувальний захід - призупинення учбового процесу на 10 діб у зв’язку з перевищенням рівня епідемічного порогу з 28 листопада 2018 року у наступних закладах:

- в Мангушської ЗОШ № 1;
- в Мангушської ЗОШ № 2;
- в Ялтинський ЗОШ № 1;
- в Ялтинський ЗОШ № 2;
- в Ялтинському ДНЗ «Червоний капелюшок»;
- в Портовському ДНЗ «Золотий ключик».