Мангушський район, Донецька область

Нарада з питань погіршення погодних умов

Переглядів: 141

13 листопада 2018 року в.о. голови райдержадміністрації Володимир Дорогань провів робочу нараду з питань погіршення погодних умов.

У  нараді  взяли  участь  голова  районної  ради  Володимир Топузов, завідувач сектором цивільного захисту РДА Валерій Рябушкін, начальник відділу містобудування, архітектури та з питань ЖКГ РДА Геннадій Цапі, заступник Мангушського селищного голови Олександр Баглай, головний лікар МЦ ПМСД Володимир Григор’єв, начальник 25 ДПРЗ ГУ ДСНС Володимир Борлов, представники райавтодору.

На нараді підіймались питання виконання заходів ліквідації наслідків погодних умов: підсипка тротуарів та доріг, готовність комунальної авто техніки, розгортання пунктів обігріву, взаємодія служб району при надзвичайних ситуаціях тощо.