Співпраця Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області та службою у справах дітей Мангушської районної державної адміністрації

Дата: 21.03.2019 16:15

20 березня відбулася спільна нарада між начальником Мангушьского районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області майором внутрішньої служби Світланою Сорокою та в. о. начальника служби у справах дітей Мангушської районної адміністрації Галиною Красозовою щодо координації організації профілактичної роботи соціального захисту дітей, які скоїли кримінальні правопорушення.

Проведення серед них профілактичних заходів, спрямованих на виявлення та усунення причин і умов, що сприяють вчинення дітьми правопорушень.

Під час наради між Мангушським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області та службою у справах дітей Мангушської районної адміністрації був підписаний та скріплений печатками Меморандум про співробітництво.