нарада щодо розвитку зрошувальної системи в Мангушському районі

Дата: 02.01.2019 16:15

02 січня голова райдержадміністрації Дмитро Черниця провів робочу нараду щодо розвитку зрошувальної системи в Мангушському районі. На нараді були присутні перший заступник голови РДА Володимир Дорогань, заступник голови райради Світлана Олефір, директор ДП «Ілліч-Агро Донбас» Руслан Мазуренко, начальник відділу ЖКГ Геннадій Цапі, начальник фінансового управління РДА Олена Аниченко, начальник агропромислового розвитку РДА Сергій Долинський, завідувач юридичного сектору РДА Світлана Шепель.

Присутні обговорили питання щодо розвитку в районі зрошувальної системи державного підприємства «Водхоз». Проектом передбачено подачу води на поля з очисних споруд, розташованих на території району. Питань багато – виділення коштів, прокладання трубопроводу та ін. Але головне, що дасть цей проект – це додаткові робочі місця.

Провести наступну нараду вирішено через тиждень.