Мангушський район, Донецька область

Дмитро Черниця взяв участь у відкритті насіннєвого заводу в Нікольському районі

Переглядів: 76

18 жовтня голова Мангушської РДА Дмитро Черниця взяв участь у відкритті насіннєвого заводу HarvEast у Нікольському районі. На заході також були присутні народний депутат України Дмитро Лубінець, голови райдержадміністрацій, представники міських рад, працівники HarvEast.

Універсальна насіннєва лінія з доопрацювання насіння встановлена агрохолдингом на території колишнього оліє пресового заводу. Також разом з лінією почала працювати лабораторія для контролю якості продукції, що випускається. До кінця поточного року завод буде реконструйований, на його території буде введений в експлуатацію елеватор ємкістю зберігання 9 тис. м³.

Сьогодні гостям провели екскурсію по заводу та презентували виставку мініатюр сюжетів, виконаних на насінні соняшника методом гравірування.