A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Cемінар по забезпеченню територіальних громад засобами інформаційних систем і геотехнологій

Дата: 06.06.2018 16:11
Кількість переглядів: 257

Економічна спроможність територіальних громад залежить від надходжень у бюджет оплати земельного податку, орендної плати на землю, податку на нерухомість. Обчислення та контроль за цими надходженнями забезпечується при проведені інвентаризації земель та ведення земельного кадастру засобами геоінформаційної системи управління територією громади.

6 червня голова Мангушської РДА Дмитро Черниця та голова Мангушської райради Володимир Топузов спільно з представниками науково-виробничого підприємства «Інститут геоінформатики» (Запоріжжя) провели семінар по забезпеченню територіальних громад засобами інформаційних систем і геотехнологій, в якому взяли участь сільські та селищні голови.

З доповіддю виступив директор Інституту Дмитро Миросенко. Обговорювалися питання нормативно-грошової оцінки земель, підключення мережі Інтернет до Національної кадастрової системи та бази даних Держгеокадастру, розроблення генпланів населених пунктів, створення геоінформаційних систем управління територіями, ведення містобудівного кадастру, обчислення податку на нерухомість.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора