Мангушський район, Донецька область

Презентація грантових можливостей Проекту USAID "Демократичне врядування в Східній Україні"

Переглядів: 76

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що 14 червня 2019 року об 11-00 в приміщенні Мангушської школи мистецтв (смт. Мангуш,  проспект Миру, 60 - вхід з двору) відбудеться  презентація грантових можливостей Проекту USAID  "Демократичне врядування в Східній Україні".

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у 2018 році розпочало проект на підтримку демократичного управління та стійкості економіки на сході України. Новий проект розрахований на п'ять років, і його буде реалізовано в Донецькій і Луганській областях.

Проект "Демократичне врядування в Східній Україні" (жовтень 2018 – вересень 2023 рр)  має "сприяти зростанню суспільної впевненості і довіри між громадянами і органами влади на сході країни, що стане одним з інструментів досягнення ширшої мети USAID в сфері розвитку.

Детальніше про проект: https://www.prostir.ua/?grants=proekt-usaid-demokratychne-vryaduvannya-u-shidnij-ukrajini-oholoshuje-konkurs-kontseptsij-hrantovyh-proektiv&fbclid=IwAR0yI7jNv1P55Dq0vL1_hwGRqBWZBSsE7_mD-nssRVH0RPXrnor4MX-P1RU

Запрошуємо взяти участь в презентації Проекту представників сільських та селищних рад, комунальних підприємств, громадських організацій.

У разі зацікавленості необхідно заздалегідь зареєструватися у відділі економіки райдержадміністрації по тел.2-43-62.