Мангушський район, Донецька область

"Бал Королеви Книги"

Переглядів: 241

З дитячих років книги допомагають нам пізнавати світ, дають поради,  засмучують і розвеселяють. Люди, які багато читають, не тільки мають знання, а й ніби проживають різні життя разом з героями улюблених книг. Книги мають особливу чарівність; вони дають нам насолоду: вони розмовляють із нами, дають нам добрі поради, вони стають живими друзями для нас.

02 травня 2018 року, у Мангушському районному Будинку культури відбулося дитяче свято – Бал Королеви Книги, присвячений Всеукраїнському тижню дитячої та юнацької книги. Усі присутні діти  зустрілися з героями улюблених казок.  Творчими подарунками     гостей свята вітали колективи художньої cамодіяльності та солісти районного Будинку культури, Центру дитячої творчості  та школи мистецтв.

Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною.