У 2019 році в Донецькій області планується завершити будівництво ще 7 Центрів безпеки громадян

Дата: 20.12.2018 16:01

На Донеччині активно створюються Центри безпеки громадян, покликані забезпечити достатній рівень безпеки населення у найвіддаленіших куточках області.

На теперішній час на Донеччині вже створені та ефективно працюють 7 Центрів безпеки громадян – у Черкаській, Лиманській, Шахівській, Миколаївській, Іллінівській та Сіверській об’єднаних територіальних громадах, а також у с. Талаківка поблизу м. Маріуполь. В області триває будівництво Центрів безпеки. Так, планується будівництво Центрів безпеки в Ольгінській, Хлібодарівській, Андріївській, Новогродівській, Святогірській, Білозерській, Новодонецькій  та Соледарській територіальних об’єднаних громадах.

У 2019 році планується завершення будівництва ще 7-ми Центрів. Всього на території області буде розміщено 28 таких центрів.