Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

В  Консалтинговому центрі Мангушського районного центру зайнятості   31 жовтня відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування

Дата: 01.11.2018 16:00
Кількість переглядів: 200

В заході взяли участь начальник відділу економіки Віра Смолій, завідувач сектору організаційного забезпечення Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяна Бібєрдієва 

Учасникам тренінгу було презентовано   проект підтримки малого та середнього бізнесу Донецької обласної державної адміністрації «Український донецький куркуль», грантові програми Данської ради у справах біженців, Чеської  неурядової гуманітарної організації «Людина в біді» та Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки  Уряду Федеративної Республіки Німеччини. Також, присутніх було проінформовано про нові джерела отримання корисної для підприємців інформації, зокрема, це мобільний додаток «Центр розвитку підприємництва», навчальний онлайн-ресурс «Прометеус», відео-уроки зі складання бізнес-планів.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями  Ольга Застєнкіна  ознайомила присутніх зі станом ринку праці Мангушського району та можливістю отримання компенсації єдиного соціального внеску у разі створення нових робочих місць, у тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості.

З основними рекомендаціями щодо складання ефективних бізнес-планів учасників тренінгу ознайомила заступник начальника відділу надання соціальних послуг  Тетяна Терстуях.

Провідний юрисконсульт районного центру зайнятості зосередила увагу на ризиках, які несуть працівники та роботодавці при неналежному оформленні трудових відносин та мінімізації заробітної плати.

Присутні на заході  приватні підприємці Микола Білокінь, Юлія Агурбаш, Ірина Чернишова  мали змогу оцінити бізнес можливості та комерційну життєздатність власних ідей. Виконали практичні вправи з прогнозування витрат та аналізу беззбитковості.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора