Онлайн-вебінар із загальних питань зайнятості

Дата: 11.09.2020 15:20

11 вересня, в Мангушському районному центрізайнятості проведено інформаційний вебінар з використання мсучасного онлайн ресурсу – Zoom.

Під час відеозустрічі заступниця директора – начальниця відділу надання соціальних послуг Ольга Джеломанова ознайомила безробітних з сучасними підходами з обслуговування клієнтів, правами та обов’язками зареєстрованих безробітних, сучасними сервісами соціальних послуг та електронними додатками служби зайнятості. Відвідувачів онлайн заходу було ознайомлено з «Електронним кабінетом шукача роботи», в якому є можливість створити власне резюме, уточнити заплановані дати спілкування з фахівцем служби зайнятості та дізнатися суму та дату перерахуваннядопомоги по безробіттю. Заступниця директора проінформувала пошукачів про наявні грантові програми,онлайн опитування служби зайнятості в мережіFacebook.

Клієнти центру зайнятості отримали інформацію з питань переваг легальної зайнятості, запобігання дискримінації та гендерній нерівності при працевлаштуванні а також про загрози нелегальної трудової міграції.