Хто володіє… часом – той володіє світом.

Дата: 11.09.2020 11:46

09 вересня фахівчиня Мангушського районного центру зайнятості Олена Брага провела вебінар: "Основитайм-менеджменту".

«Час - найдорожчий ресурс! Вміле його використання – запорука гармонійного та успішного життя!» - зазначила Олена на початку вебінару.

На онлайн-заході безробітні опанували навички основних принципів тайм-менеджменту. Учасникам були запропоновані інструменти планування, визначення пріоритетів, оцінювання і фіксації результатів діяльності, саморегуляції. Окрему увагу було приділено механізмам, що допомагають підтримувати ефективну працездатність.

Кожний учасник відеозустрічі виконав запропоновану вправу, яка дозволяє виявити ефективність використання свого часу впродовж доби. За результатами вправи, безробітні дізналися в яких сферах життєдіяльності є «прогалини»  аби покращити свій розподіл часу в майбутньому.