Інформаційна сесія щодо конкурсу бізнес-грантів на сході України

Дата: 09.09.2020 18:25

У четвер 10 вересня о 15-30 в приміщенні Дитячої центральної районної бібліотеки, за адресою вул.Мурзи, 32-а (орієнтир дитячий садок "Оленка") відбудеться інформаційна сесія щодо конкурсу малих грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств, протягом якої можна поставити питання щодо умов грантового конкурсу.

Нагадуємо, що програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує про подовження терміну прийому заявок на конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

Кінцевий термін подання заявок: 20 вересня 2020 року до кінця доби.

Метою Програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку пріоритетних секторів, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону. Загальна сума грантового пулу, який буде розподілено протягом 2019-2020 років, складає 5,24 млн. доларів США.

Якщо Ви прагнете розпочати власну справу та втілити свій бізнес-план у життя 10 вересня з 15-30 до 17-00 Ви можете поспілкуватися з представниками Програми ООН за адресою: смт. Мангуш, вул.Мурзи, 32-а.