Як підготуватися до співбесіди з роботодавцем?

Дата: 09.09.2020 16:58

08 вересня у Мангушському районному центрізайнятості в режимі "online" за допомогоюсервісу "Skype"‍пройшоввебінар «Підготовка до співбесіди з роботодавцем».

ФахівчиняМангушського РЦЗ Олена Брага надала інформацію про особливостіпсихологічної підготовки та зовнішнього виглядудо такої відповідальноїзустрічі.

Безробітні дізналися про аспекти ведення ділової комунікації, як коректно надати інформацію роботодавцю пропрофесійні якості (освіта, досвід, кваліфікація тощо), а також як слід реагувати та відповідати на "каверзні" запитання.

"Яке враженняви справите на роботодавцяпід час співбесіди - такібудуть і результатийогопроведення! Підготуватись до першоїзустрічі з потенційнимроботодавцевсліддужеретельно. Заздалегідьпродуманий маршрут,зовнішнійвиглядта підготовлений пакет документівдодають вам впевненості, а в роботодавцяформуютьгарне перше враження!" - зазначилаОленанаприкінцівебінару.