УКРДЕРЖАРХІВ повідомляє!

Дата: 04.09.2020 13:21

У зв'язку з проведенням запланованих робіт щодо обслуговування силових трансформаторів, а також проведенням малярно- штукатурних робіт в трансформаторних приміщеннях 05 та 06 вересня 2020 року в комплексі споруд центральних державних архівних установ України (вул. Солом'янська, 24, м. Київ) відповідно до листа Дирекції з експлуатації комплексу споруд центральних державних архівних установ України від 01.09.2020 № 221, що отримано Центральним державним електронним архівом України (далі - ЦДЕА України) 02.09.2020, мережеве, серверне та захисне обладнання, що забезпечує функціонування вебсервера доменної зони archives.gov.ua та поштового сервера доменної зони arch.gov.ua, буде знеструмлене у зазначений час.

З метою запобігання втрати даних, пошкодження обладнання та програмного забезпечення через неконтрольоване некоректне завершення їх роботи після неодноразової тривалої відсутності електроживлення, забезпечення функціонування яких покладено на ЦДЕА України як адміністратора відомчих інформаційних систем відповідно до Положення про Центральний державний електронний архів України, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 21.05.2012 № 753/5 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 29.12.2016 № 3916/5) та наказу Державної архівної служби України (далі - Укрдержархів) від 12.01.2018 № 3 «Про затвердження Положення про відомчу електронну пошту Державної архівної служби України», роботу зазначеного вебсервера та поштового сервера буде тимчасово припинено з 16:00 04.09.2020 до 8:30 07.09.2020, що призведе до непрацездатності офіційного вебпорталу Державної архівної служби України, офіційних вебсайтів архівних установ та інших вебресурсів доменної зони archives.gov.ua, а також відомчої електронної пошти Укрдержархіву.