A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Презентація навчальних закладів – сучасний підхід до самоосвіти

Дата: 02.09.2020 16:17
Кількість переглядів: 104

02вересня фахівчиня Мангушського районного центру зайнятості Олена Брага провела вебінар: «Презентація навчальних закладів».

Вона надала учасникам заходу інформацію про такі освітні інтернет-ресурси:

Освітній портал Державної служби зайнятості (https://skills.dcz.gov.ua/) –освітню платформу, яка  є новим продуктом державної служби зайнятості, що призначений для отримання користувачами інформації про ринок праці, вимоги роботодавців до претендентів на роботу, правила та норми складання сучасних документів, що супроводжують пошук та отримання роботи, як то – резюме та супровідний лист.

Дія. Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua/) – ресурс, що дає вільний доступ кожному громадянину до навчання цифрової грамотності. «Ви зможете ефективно та безпечно використовувати сучасні цифрові технології в роботі та навчанні, в професійному та особистісному розвитку» - зазначила Олена про результат проходження цих курсів.

Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus(https://prometheus.org.ua/),

 – перший та найбільший проект безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні.

 

Coursera (https://www.coursera.org/) — освітній проект, який пропонує своїм слухачам сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних предметів від провідних американських університетів. Фахівчиня розповіла: «До послуг зареєстрованих у державній службі зайнятості безробітних – до 3800 (!!!) онлайн-курсів та можливість здобути додаткові знання за 400 спеціалізаціями.»

Безробітні були ознайомлені з алгоритмом проходження онлайн-навчання на кожному з наведених освітніх проектів.

Наприкінці вебінаруфахівчиня центру зайнятості наголосила: «Якість освіти в Інтернеті не поступається університетському рівню, вона покращує рівень знань, пропонує вдосконалити навички та слугує прекрасним помічником для саморозвитку!»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора