Вдало проведена співбесіда з роботодавцем – гарантія працевлаштування

Дата: 31.08.2020 15:00

31 серпня у Мангушському районному центрі зайнятості в режимі "online" за допомогою сервісу "Skype" пройшов вебінар «Підготовка до співбесіди з роботодавцем».

Фахівчина Мангушського РЦЗ Олена Брага зазначила: «Співбесіда є основним методом оцінки кандидатів при прийомі на роботу.Ваш успіх або неуспіх залежить як від професійних якостей (освіта, досвід, кваліфікація тощо), так і від того, яке враження ви справите на роботодавця під час співбесіди.Тому підготовка до співбесіди має особливе значення для досягнення успіху в пошуку роботи. Окрім цього корисно вивчити причини відмови роботодавців».

Як краще відповісти, щоб ваші власні недоліки не стали перешкодою до бажаної посади?

Як відповісти чесно і в той же час не змушувати роботодавця сумніватися у вашій кандидатурі?

Учасники вебінару з’ясували, як коректно доносити інформацію про свої плюси та мінуси потенційному роботодавцю. Безробітні отримали поради з ведення ділового етикету: як говорити про свої сильні та слабкі сторони та поводити себе в нестандартній ситуації.

У ході онлайн-зустрічі пошукачі отримали не тільки нові знання з основ ведення ділової комунікації, а й про особливості психологічної підготовки та зовнішнього вигляду до такої відповідальної зустрічі.