Онлайн-вебінар із загальних питань зайнятості

Дата: 28.08.2020 15:52

28 серпня, в Мангушському районному центрі зайнятості проведено інформаційний вебінар з використанням сучасного онлайн ресурсу – Zoom.

Під час відеозустрічі фахівчиня центру зайнятостіОлена Брага ознайомила безробітних з сучасними підходами з обслуговування клієнтів, правами та обов’язками зареєстрованих без робітних, сучасними сервісами соціальних послуг та електронними додатками служби зайнятості. Відвідувачів онлайн заходу було ознайомлено з «Електронним кабінетом шукача роботи», в якому є можливість створити власне резюме, уточнити заплановані дати спілкування з фахівцем служби зайнятості та дізнатися суму та дату перерахування допомоги по безробіттю. Фахівчиня проінформувала пошукачів про наявні грантові програми,онлайн опитування служби зайнятості в мережіFacebook.

Клієнти центру зайнятості отримали інформацію з питань переваг легальної зайнятості, запобігання дискримінації та гендерній нерівності при працевлаштуванні а також про загрози нелегальної трудової міграції.