Продовжуємо надавати майстер-клас з пошуку роботи

Дата: 28.08.2020 10:49

27 серпня у Мангушському районному центрі зайнятості з використанням онлайн платформи Zoom пройшов вебінар на тему «Сучасні джерела пошуку роботи». Захід було проведено для розширення уявлень учасників про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, ознайомлення з їх перевагами та недоліками, попередження від шахрайства при працевлаштуванні.

Фахівчиня районного центру зайнятості Олена Брага почала розкриття теми вебінару з наголошення про важливість планування пошуку роботи. Вона ознайомила присутніх з сервісами та додатками служби зайнятості та різновидами джерел пошуку омріяної вакансії. Увагу слухачів було акцентовано на сучасних онлайн джерелах, так як у період карантину саме інтернет простір є найбезпечнішим та актуальним пошуковим майданчиком.

У ході дистанційного спілкування було обговорено різноманітні методи пошуку роботи та детально розібрано їхні переваги та недоліки.

Окрему увагу було приділено питанню шахрайства при працевлаштуванні. Інформаційна обізнаність громадян у цьому питанні допоможе надалі уникнути або мінімізувати сумні наслідки.