Мангушська міжрайонна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» інформує

Дата: 28.08.2020 10:52

За 27 серпня  на Донеччині діагностували СOVID-19 у 34 осіб, в  Мангушському районі у 7 мешканців.

З початку карантину в Мангушському районі зареєстровано 72 хворих на коронавірусну хворобу,  в тому числі:

смт. Мангуш- 46;

смт. Ялта- 11;

с. Урзуф-  12 ;

с. Захар’ївка -1;

с. Покровське -2.

З  зареєстрованих 72 випадків  СOVID-19 захворіло 14 медичних працівників, 11 з яких працюють в КНП « Мангушський ЦРЛ», 2 в КНП « Мангушський ЦПМСД», 1 працівник  ЛПУ м. Маріуполь. Також  2 медичних працівника лікуються від пневмонії у яких тест на СOVID-19 негативний.

На 28.08.2020р.  в районі  залишається 37 активних  хворих, 11 з яких на теперішній час перебувають   на стаціонарному лікуванні в м.Маріуполь.      Під  медико-санітарним наглядом  на самоізоляції  вдома  знаходяться  107 осіб.

За минулий тиждень мобільною бригадою КНП «Мангушський ЦПМСД»  відібрано 66  зразків біоматеріалу  від людей на ПЛР дослідження, з них позитивних 10.

На сьогодні наша область має статус  зеленої зони, але пандемія не скидає обертів,  тому  необхідно дотримуватися  заходів безпеки,  карантинних обмежень та протиепідемічних заходів.

Бережіть себе та  своїх близьких.