До уваги представників ЗМІ!

Дата: 26.08.2020 08:06

26 серпня о 14:00 у Донецькій ОДА за адресою: м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6, 3-й поверх, зала засідань, відбудеться брифінг голови Донецької облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка, директора департаменту освіти і науки Тетяни Сідашевої та заступника начальника управління – начальника відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександра Педенка.

Окрім цього, для представників ЗМІ, які не матимуть можливість взяти участь у брифінгу, буде забезпечено пряму трансляцію заходу на офіційній сторінці голови Донецької ОДА Павла Кириленка та офіційному вебсайті Донецької облдержадміністрації.

Просимо пройти акредитацію за телефоном 0956552786, контактна особа – Сергій Наконєчний.