Служба у справах дітей інформує:

Дата: 25.08.2020 14:12

З метою захисту прав та законних інтересів дітей Мангушського району,   згідно плану роботи служби у справах дітей Мангушської райдержадміністрації, відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини. Комісію проводив заступник голови комісії, заступник голови райдержадміністрації – Агурбаш М.С.

Відповідно до порядку денного, членами комісії були розглянуті наступні питання:

1.Про виконання ухвали Голосіївського районного суду м. Києва щодо надання висновку про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав.

2.Про виконання ухвали Першотравневого районного суду щодо надання висновку про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав.

3.Про доцільність/недоцільність подовження влаштування малолітніх дітей на цілодобове перебування  до Маріупольської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №21.

4.Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

5.Про розгляд листа з Офісу Генерального прокурора України від 22.06.2020 №24/1/1-31 вих-20 щодо злочинів , вчинених відносно дітей уразливої категорії, які влаштовані до дитячих  установ і закладів, передані під опіку та піклування тощо.

6. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах (14 планів).

Під час засідання члени комісії мали можливість висловити свою думку щодо обговорюваних ситуацій, активно пропонували шляхи вирішення проблемних питань.

За результатами обговорення були прийняті відповідні рішення із дотриманням найкращих інтересів дітей.