Інформаційний семінаріззагальнихпитаньзайнятості

Дата: 21.08.2020 13:11

21 серпня в Мангушськомурайонному центрізайнятості проведено інформаційнийвебінаріззагальнихпитаньзайнятості з використаннямсучасного онлайн ресурсу – Zoom.

В вебінарі прийняли участь безробітні громадяни, які набули статусу безробітного в період карантину.Під час відеозустрічіфахівчиня центру зайнятості Ірина Соловйова ознайомила учасників заходу з особливостями обслуговування клієнтів, зокрема, у період карантину, правами та обов’язками зареєстрованих безробітних, сучасними комплексами соціальних послуг та електронними сервісами служби зайнятості. Насамперед, з «Електронним кабінетом шукача роботи», в якому є можливість створити власне резюме, уточнити заплановані дати спілкування з фахівцем служби зайнятості та дізнатися суму та дату перерахування допомоги по безробіттю.