Онлайн майстер-клас з пошуку роботи

Дата: 21.08.2020 11:42

20 серпня у Мангушському районному центрі зайнятості з використанням онлайн сервісів пройшов вебінар на тему «Сучасні джерела пошуку роботи».

Захід було проведено для розширення уявлень учасників про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про #вакансії, ознайомлення з їх перевагами та недоліками, попередження від шахрайства при #працевлаштуванні.

Фахівчиня районного центру зайнятості Олена Брага акцентувала на важливості планування пошуку роботи. Вона ознайомила присутніх з сервісами та додатками служби зайнятості та різновидами джерел пошуку омріяної вакансії.

Увагу учасників вебінару було звернено на сучасні онлайн джерела. Так як вони більш мобільні, мають великий обсяг інформації, відкривають більші можливості для пошукача.

У ході дистанційного спілкування було обговорено різноманітні методи пошуку роботи та детально розібрано їхні переваги та недоліки. Окрему увагу було приділено питанню шахрайства при працевлаштуванні. Інформаційна обізнаність кожного громадянина у цій сфері допоможе надалі уникнути або мінімізувати сумні наслідки.