Мангушська міжрайонна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» інформує

Дата: 20.08.2020 15:00

Знову маємо помітне зростання захворілих на СOVID-19, так за 19 серпня,  на Донеччині діагностували СOVID-19 у тридцятьох, в  Мангушському районі у одинадцяти  мешканців    смт. Мангуш. Серед хворих виявлених в нашому районі сім медичних працівників.

Всього з початку карантину в Мангушському районі зареєстровано 56 хворих на коронавірусну хворобу, на 20.08.2020р.  в районі  залишається 34 активних  хворих, 7 з яких на теперішній час перебувають   на стаціонарному лікуванні в м.Маріуполь.      Під  медико-санітарним наглядом  на самоізоляції  вдома  знаходяться  106 осіб.

19.08.2020  мобільною бригадою КНП «Мангушський ЦПМСД»  відібрано 19 зразків біоматеріалу  від людей на ПЛР дослідження.

Знову бачимо помітне зростання  захворілих в районі, що може привести до посилення карантинних обмежень. Захворіти може кожен, ніколи не можна передбачити наперед, яким буде перебіг хвороби. Тому ще раз нагадуємо про дотримання заходів безпеки,  карантинних обмежень та протиепідемічних заходів: дотримуватись соціальної дистанції, використовувати індивідуальні засоби захисту, уникати скупчень людей.

Бережіть себе та  своїх близьких.