A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Мангушська міжрайонна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» інформує

Дата: 20.08.2020 08:19
Кількість переглядів: 41

За вівторок на Донеччині виявили  двадцятьох хворих, в тому числі  в Мангушському районі один новий випадок(жінка 62 років). 

 Щоденно мобільною бригадою КНП « Мангушський ЦПМСД» по показанням проводиться відбір від людей  зразків  біоматеріалу, так за 18.09. 2020р    відібрано  19 зразків  біоматеріалу    на дослідження методом ПЛР .

Всього з початку карантину в Мангушському районі зареєстровано 45 хворих на коронавірусну хворобу. На 19.08.2020р.  в районі  залишається 28 активних  хворих, 4 з яких на теперішній час перебувають   на стаціонарному лікуванні в м.Маріуполь.  Викликає стурбованість що останнім часом почастішали випадки тяжкого перебігу захворювання ускладненого пневмонією. Під  медико-санітарним наглядом  на самоізоляції  вдома  знаходяться  89 осіб. Приріст активних хворих свідчить про те,що серед населення підтримується циркуляція SARS-CO-2.   

      Закликаємо  всіх до відповідальної поведінки -  дотримуватись соціальної дистанції, використовувати індивідуальні засоби захисту, уникати скупчень людей, ретельно мити руки. Старанно виконуючи ці прості правила, ми зможемо зменшити темпи розповсюдження хвороби.

Бережіть себе та  своїх близьких.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора