Мангушська міжрайонна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» інформує

Дата: 17.08.2020 14:28

За неділю, 16 серпня, в  Україні  коронавірусну хворобу діагностували у   1464 людини, в тому числі  на Донеччині  у шістьох, в  Мангушському районі нові випадки не  виявлені.  Однак, в районі за вихідні зареєстровано 7 випадків COVID-19, в тому числі у 4 медичних працівників.

На протязі минулого тижня мобільною бригадою КНП « Мангушський ЦПМСД» відібрано  від людей 105 зразків  біоматеріалу    на дослідження методом ПЛР,  з них підтверджено 20 випадків COVID-19.

Всього з початку карантину в Мангушському районі зареєстровано 43 хворих на коронавірусну хворобу, з них одужали 20.

На 17.08.2020р.  в районі  залишається 23 активних  хворих, 7 з яких на теперішній час перебувають   на стаціонарному лікуванні в м.Маріуполь.      Під  медико-санітарним наглядом  на самоізоляції  вдома  знаходяться  89 осіб.

Кількість нових хворих  в районі помітно виросла за останні 2 тижні ,  а разом з тим збільшується і ризик захворіти. Навіть не маючи симптомів хвороби , можна бути її носієм та заразити оточуючих. Тому, тільки за умови  відповідальної поведінки кожного з нас  ми зможемо вберегти себе та своїх близьких.