Мангушська міжрайонна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» інформує

Дата: 14.08.2020 14:31

Станом на 14 серпня в Україні виявили рекордний приріст заражених коронавірусом за добу, заразилися ще 1732 людини в тому числі  на Донеччині виявили сімох хворих , в  Мангушському районі нові випадки не  виявлені

Всього з початку карантину в Мангушському районі зареєстровано 37 хворих на коронавірусну хворобу, з них одужали 14. На протязі тижня мобільною бригадою КНП     « Мангушський ЦПМСД» відібрано  від людей 105 зразків  біоматеріалу    на дослідження методом ПЛР,  з них підтверджено 13випадків COVID-19

На 14.08.2020р.  в районі  залишається 23 активних  хворих, 7 з яких на теперішній час перебувають   на стаціонарному лікуванні в м.Маріуполь. Під  медико-санітарним наглядом  на самоізоляції  вдома  знаходяться  91 особа.

Пандемія поступово нарощує темп, а разом з тим збільшується і ризик захворіти.

Це небезпечна тенденція, яка може привести до посилення карантинних обмежень, тому наші єдині надійні засоби захисту від неї це дотримання заходів безпеки,  карантинних обмежень та протиепідемічних заходів: дотримуватись соціальної дистанції, використовувати індивідуальні засоби захисту, уникати скупчень людей, ретельно мити руки. Старанно виконуючи ці прості правила, ми зможемо зменшити темпи розповсюдження хвороби.

Бережіть себе та  своїх близьких.