Постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Дата: 12.08.2020 13:42

Згідно затвердженого переліку, пункти 1 і 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми», якими передбачено виплату допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку - втрачають чинність з 1 вересня 2020 року, у зв’язку з чим виплату зазначеної допомоги  буде завершено.

За більш детальною інформацією просимо звертатись до управління соціального захисту населення Мангушської райдержадміністрації за телефоном «гарячої лінії» (06297)2-43-69.