Мангушська міжрайонна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» інформує

Дата: 11.08.2020 15:11

За 10 серпня  в Україні лабораторно підтверджено 1158 випадків СOVID-19,в тому числі  на Донеччині виявили сімнадцятьох хворих, в  Мангушському районі  виявлено 10 хворих.

Всього з початку карантину в Мангушському районі зареєстровано 35 хворих на коронавірусну хворобу, з них одужали 12. На 11.08.2020р.  в районі  залишається 23 активних  хворих, 8 з яких на теперішній час перебувають   на стаціонарному лікуванні в м.Маріуполь. Під  медико-санітарним наглядом  на самоізоляції  вдома  знаходяться  111 осіб.

Знову маємо помітне зростання захворілих на  СOVID-19  в районі. Це небезпечна тенденція, яка може привести до посилення карантинних обмежень, тому вкотре нагадуємо про дотримання заходів безпеки,  карантинних обмежень та протиепідемічних заходів: дотримуватись соціальної дистанції, використовувати індивідуальні засоби захисту, уникати скупчень людей, ретельно мити руки. Старанно виконуючи ці прості правила, ми зможемо зменшити темпи розповсюдження хвороби.

Бережіть себе та  своїх близьких.