Мангушська міжрайонна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» інформує

Дата: 10.08.2020 13:35

За 9 серпня  в Україні лабораторно підтверджено 1008 випадків СOVID-19,в тому числі  на Донеччині виявили одного, в    Мангушському районі  не виявлено жодного нового хворого на коронавірусну хворобу.

Всього з початку карантину в Мангушському районі зареєстровано 25 хворих на коронавірусну хворобу, з них одужали 11. На 10.08.2020р.  в районі  залишається 14 активних  хворих, 8 з яких на теперішній час перебувають   на стаціонарному лікуванні в м.Маріуполь.      Під  медико-санітарним наглядом  на самоізоляції  вдома  знаходяться  128 осіб.

Пандемія триває, тому  наша найкраща зброя проти вірусу це дотримання заходів безпеки,  карантинних обмежень та протиепідемічних заходів: дотримуватись соціальної дистанції, використовувати індивідуальні засоби захисту, уникати скупчень людей, ретельно мити руки. Старанно виконуючи ці прості правила, ми зможемо зменшити темпи розповсюдження хвороби.

Бережіть себе та  своїх близьких.