Мангушська міжрайонна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» інформує

Дата: 07.08.2020 14:36

Знову маємо помітне зростання захворілих на СOVID-19 так за 6 серпня,  в Україні лабораторно підтверджено 1453 випадки СOVID-19,  на Донеччині виявили десятьох, в    Мангушському районі  трьох  (чоловіки 40 і 55 років , жінка 50 років , які мешкають відповідно в  смт. Мангуш).

Всього з початку карантину в Мангушському районі зареєстровано 25 хворих на коронавірусну хворобу, на 07.08.2020р.  в районі  залишається 16 активних  хворих, 9 з яких на теперішній час перебувають   на стаціонарному лікуванні в м.Маріуполь.      Під  медико-санітарним наглядом  на самоізоляції  вдома  знаходяться  121 особа.

06.08.2020  мобільною бригадою КНП «Мангушський ЦПМСД»  відібрано 81 зразок біоматеріалу  від людей на ПЛР дослідження.

Знову бачимо помітне зростання  захворілих в районі що може привести до посилення карантинних обмежень. Тому ще раз нагадуємо про дотримання заходів безпеки,  карантинних обмежень та протиепідемічних заходів: дотримуватись соціальної дистанції, використовувати індивідуальні засоби захисту, уникати скупчень людей.

Бережіть себе та  своїх близьких.