Мангушська міжрайонна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» інформує

Дата: 05.08.2020 15:52

Знову маємо помітне зростання захворілих на СOVID-19 так за вівторок, 4 серпня,  в Україні лабораторно підтверджено 1271 випадків СOVID-19,  на Донеччині виявили 21 хворого, в    Мангушському районі 2  нових випадки (чоловік 68 років і жінка 60 років , які мешкають відповідно в  смт. Мангуш та с. Урзуф).

Всього з початку карантину в Мангушському районі зареєстровано 18 хворих на коронавірусну хворобу, на 05.08.2020р.  в районі  залишається 11 активних  хворих, 8 з яких на теперішній час перебувають   на стаціонарному лікуванні в м.Маріуполь. Під  медико-санітарним наглядом  на самоізоляції  вдома  знаходяться  85 осіб.

04.08.2020 КНП «Мангушська ЦРЛ»  та мобільною бригадою КНП «Мангушський ЦПМСД»  відібрано 48 зразків біоматеріалу  від людей на ПЛР дослідження.

Зростання захворюваності  свідчить, що не можна нехтувати заходами безпеки, необхідно дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних заходів: дотримуватись соціальної дистанції, використовувати індивідуальні засоби захисту, уникате скупчень людей.

Бережіть себе та  своїх близьких.