Фонд надав одноразову допомогу за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням родині померлого медика з Івано-Франківщини

Дата: 05.08.2020 10:09

Фонд соціального страхування України профінансував одноразову допомогу у розмірі 210 тисяч 200 гривень родині медичного працівника з Івано-Франківщини, який помер внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19. Страхову виплату було перераховано сьогодні, 04 серпня, кошти надійдуть на рахунок сім’ї упродовж декількох банківських днів.

Минулого тижня Фонд здійснив фінансування одноразової допомоги двом родинам померлих медичних працівників з Одещини та Чернівецької області.

Станом на сьогодні ФССУ профінансував одноразові допомоги за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у розмірі 210 тисяч 200 гривень для семи родин, чиї близькі померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.