Мангушська міжрайонна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» інформує

Дата: 04.08.2020 13:34

Станом на 04 серпня  в Україні лабораторно підтверджено 1061 випадків СOVID-19,  сімох  нових хворих  на коронавірус виявили в  Донецькій області, в т.ч.  в    Мангушському районі 2  нових випадки СOVID-19 (жінки 55 і 61 року мешканці смт. Мангуш та с. Урзуф).

Всього з початку карантину в Мангушському районі зареєстровано 16 хворих на коронавірусну хворобу, на 04.08.2020р.  в районі  залишається 9 активних  хворих, 7 з яких на теперішній час перебувають   на стаціонарному лікуванні в м.Маріуполь. Під  медико-санітарним наглядом  на самоізоляції  вдома  знаходяться  56 осіб.

03.08.2020 КНП «Мангушська ЦРЛ»  та мобільною бригадою КНП «Мангушський ЦПМСД»  відібрано 16 зразків біоматеріалу  від людей на ПЛР дослідження.

Зростання захворюваності  свідчить, що не можна нехтувати заходами безпеки, необхідно дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних заходів.

Бережіть себе та  своїх близьких.