Мангушська міжрайонна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» інформує

Дата: 31.07.2020 14:39

Станом на 31 липня в Україні лабораторно підтверджено 1090 випадків СOVID-19. 16  нових хворих  на коронавірус виявили в  Донецькій області, в т.ч.  в    Мангушському районі 1 новий випадок СOVID-19 (чоловік 57 років   с. Урзуф). Третій  день поспіль  в районі реєструється нові хворі на коронавірус, що визиває занепокоєння.

Всього з початку карантину в Мангушському районі зареєстровано 13 хворих на коронавірусну хворобу, на 31.07.2020р.  в районі  залишається 6 активних  хворих, 5 з яких на теперішній час перебувають   на стаціонарному лікуванні в м.Маріуполь. Під  медико-санітарним наглядом  на самоізоляції  вдома  знаходяться  38 осіб.

30.07.2020 КНП «Мангушська ЦРЛ»  та мобільною бригадою КНП «Мангушський ЦПМСД»  відібрано 10 зразків біоматеріалу  від людей на ПЛР дослідження та 16 на ІФА.

Зростання захворюваності  свідчить, що не можна нехтувати заходами безпеки, необхідно дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних заходів. Вкотре нагадуємо:

- Дотримуйтесь правил гігієни рук. Часто мийте руки водою з милом або обробляйте їх

спиртовмісних антисептиком для рук.

-Тримайтеся на безпечній відстані від тих, хто чхає або кашляє .

-Носіть маску, коли перебуваєте в оточенні інших людей.

-Не торкайтеся руками до очей, рота або носа.

-При кашлі або чханні прикривайте рот і ніс ліктьовим згином або хусткою.

-Якщо ви відчуваєте нездужання, залишайтеся вдома.

разі підвищення температури, появи кашлю і задишки зверніться за медичною допомогою.

Бережіть себе та  своїх близьких.