Мангушська міжрайонна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» інформує

Дата: 30.07.2020 11:28

Станом на 30 липня в Україні кількість нових випадків коронавірусу тільки зростає, за добу ще 1197 осіб заразилися коронавірусом. Чотирьох нових хворих  на коронавірус виявили в  Донецькій області за 29.07.2020р., в т.ч.  в    Мангушському районі 1 новий випадок СOVID-19 (чоловік 55 років). Другий день поспіль  в районі реєструється нові хворі на коронавірус, що визиває занепокоєння.

Всього з початку карантину в Мангушському районі зареєстровано 12 хворих на коронавірусну хворобу, в т.ч.

смт. Мангуш- 4   (чоловіки- 43 та 25 років, жінки 49 та 69 років  )

смт.  Ялта-      4 ( чоловіки- 47 та 81 років ,  жінки- 69 та 40 років   )

с. Захарівка-    1 ( жінка- 30 років, медпрацівник  )

с. Покровське- 2 ( чоловіки- 55 та 33 років )

с. Урзуф -         1  ( чоловік 55 років)

На 30.07.2020р.  в районі  залишається 5 активних  хворих, 3 з яких на теперішній час перебувають на стаціонарному лікуванні в м.Маріуполь. Під наглядом на самоізоляції  вдома  залишається  27 осіб.

За тиждень КНП «Мангушська ЦРЛ»  та мобільною бригадою КНП «Мангушський ЦПМСД»  відібрано 35 зразків біоматеріалу  від людей на ПЛР дослідження, з яких три  лабораторно підтверджених СOVID-19, проведено 63 дослідження біоматеріалу швидкими тестами, всі тести негативні.

У час пандемії СOVID-19 , навіть в умовах послаблення карантину, слід відповідно дотримуватися карантинних обмежень, уникати скупчень людей, виконувати гігієнічні рекомендації, щоб захистити своє життя та здоров’я.