Мангушська міжрайонна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» інформує

Дата: 29.07.2020 13:33

За минулу добу коронавірус в Україні виявили у 1022 осіб, добовий показник захворюваності один з найвищих за весь час пандемії і займає третє місце. Антирекорд за кількістю нових випадків зараження був зафіксований 26 червня, захворіло 1109 осіб. Майже такий же показник був 25 липня, тоді за добу коронавірус виявили у 1106 осіб.

Дев’ятьох нових хворих  на коронавірус виявили в  Донецькій області за вівторок, 28.07.2020р., в т.ч.  в Мангушському районі виявили 2 нових випадки СOVID-19 (2 жінки 49 та 69 років  з однієї родини, які знаходились в інфекційному відділенні КНП «Мангушська ЦРЛ» з приводу пневмонії). З  метою проведення протиепідемічних та карантинних заходів по локалізації вогнища коронавірусної інфекції   та недопущенню розповсюдження  коронавірусної інфекції серед медичних працівників та пацієнтів інфекційного відділення КНП «Мангушська центральна районна лікарня» розроблений оперативний план, заборонений    прийом пацієнтів в інфекційне відділення, проводиться відбір біоматеріалу від медичних працівників  контактних з хворими на СOVID-19 на ПЛР та ІФА дослідження.

Всього з початку карантину в Мангушському районі зареєстровано 11 хворих на коронавірусну хворобу.  На 29.07.2020р.  в районі зареєстровано 4 активних  хворих, 3 з яких на теперішній час перебувають   на стаціонарному лікуванні в м.Маріуполь. Під наглядом на самоізоляції  вдома  залишається  19 осіб.

28.07.2020р. мобільною бригадою КНП «Мангушський ЦПМСД»   відібрано 9 зразків біоматеріалу на ПЛР дослідження, які проводяться   лабораторією Маріупольської міської філії ДУ  «Донецький ОЛЦ МОЗ України».

Епідемія ще не подолана, але  спільними зусиллями ми можемо знизити темпи її поширення, зберегти своє здоров’я та здоров’я своїх близьких. Для цього - дотримуйтесь карантинних обмежень та протиепідемічних заходів.