Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації інформує:

Дата: 28.07.2020 16:42

Знову на порядку денному захист прав дітей

На черговому засіданні районної комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулося 28.07.2020 року, членами комісії розглянута ціла низка питань, вирішення яких може відбитися на долях дітей. Це і надання повної цивільної дієздатності неповнолітній; про стан виконання батьківських обов’язків по відношенню до малолітньої дитини; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей; про затвердження персонального складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту неповнолітньої.

Всі питання порядку денного були ретельно досліджені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідання по всіх питаннях комісією прийняті конструктивні та виважені рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.