Мангушська міжрайонна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» інформує

Дата: 28.07.2020 11:47

З 1 серпня адаптивний карантин в Україні дозволятиме посилювати чи послаблювати в окремих містах і районах областей  в залежності, який відсоток дає район або місто обласного значення, він буде виділений або в зелену, або в жовту, або в помаранчеву, або в червону зону. Перехід з однієї зони в іншу відбувається за рішенням регіональної комісії ТЕБ та НС.  Червона – це найкритичніша, в якій закривається все, як у нас було в березні-квітні на території всієї держави, зелена зона – це загально обов’язкові вимоги, які сьогодні є: не можна заходити у громадські будівлі без маски на обличчі, потрібно дотримуватися соціальної дистанції, потрібно мити руки й обробляти їх антисептиком, і одна людина на 5 квадратних метрів". Помаранчева зона – зона поміркованого карантину з певними послабеннями.  Жовта – це "буферна зона", яка не дуже відрізняється від "зеленої" за обмеженнями, але стає попереджувальною. У цьому періоді заборонено відвідувати  будинки літніх людей, лікарні,  соціальні установи.

Протягом  останньої доби 27.07.2020р.  в Україні лабораторно підтверджено 919 випадків СOVID-19, у тому числі в Донецькій області 2.   В Мангушському районі за добу нових випадків СOVID-19 не зареєстровано. Всього з початку карантину в Мангушському районі зареєстровано 9 хворих на коронавірусну хворобу, в т.ч. один медпрацівник, одужало 7 осіб, на теперішній час залишаються 2 активних  хворих в т.ч один перебуває на стаціонарному лікуванні..

Під наглядом на самоізоляції  вдома  знаходяться 23 особи (прибулі з закордону, контактні з хворими на коронавірус).  Виконання режиму  самоізоляції контролюється   медичними працівниками та поліцією.

Епідемія ще не подолана, і тільки від рівня нашої спільної відповідальності залежить, як довго ще вона крокуватиме в нашому регіоні.

Бережіть себе та своїх близьких!