Мангушська міжрайонна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» інформує

Дата: 27.07.2020 10:51

Протягом  останньої доби 26.07.2020р.  в Україні лабораторно підтверджено 807 випадків СOVID-19. В  Донецькій області   та     Мангушському районі за добу нових випадків СOVID-19 не зареєстровано.

На 27.07.2020р.  в районі залишається 2 активних  хворих  - це чоловіки з однієї родини.      Під наглядом на самоізоляції  вдома  залишається 22 особи.

На жаль  епідемія коронавірусу не зникне сама собою,  тому наша едина дійова зброя проти цієї хвороби – старанне  дотримання карантинних обмежень . Для попередження поширення COVID-19:

-Дотримуйтесь правил гігієни рук. Часто мийте руки водою з милом або обробляйте їх спиртовмісних антисептиком для рук.

-Тримайтеся на безпечній відстані від тих, хто чхає або кашляє .

-Носіть маску, коли перебуваєте в оточенні інших людей.

-Не торкайтеся руками до очей, рота або носа.

-При кашлі або чханні прикривайте рот і ніс ліктьовим згином або хусткою.

-Якщо ви відчуваєте нездужання, залишайтеся вдома.

-У разі підвищення температури, появи кашлю і задишки зверніться за медичною допомогою.

Бережіть себе та  своїх близьких.