Мангушська міжрайонна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» інформує

Дата: 24.07.2020 14:39

Протягом  останньої доби 23.07.2020р.  в Україні лабораторно підтверджено 972 випадки СOVID-19, у тому числі в Донецькій області 12.   В Мангушському районі за добу нових випадків СOVID-19 не зареєстровано.

Всього з початку карантину в Мангушському районі зареєстровано 9 хворих на коронавірусну хворобу в тому числі:

смт. Мангуш- 2   (чоловіки- 43 та 25 років)

смт.  Ялта-    4 ( чоловіки- 47 та 81 років ,  жінки- 69 та 40 років)

с. Захарівка- 1 ( жінка- 30 років, медпрацівник)

с. Покровське- 2 ( чоловіки- 55та 33років ) На самоізоляції знаходилось 203 особи.

На 24.07.2020р  в районі зареєстровано 2 активних  хворих  - це чоловіки з однієї родини 43  та 25 років (один перебуває  на стаціонарному лікуванні в м. Маріуполі,  другий  в режимі самоізоляції під медико-санітарним наглядом)

Під наглядом на самоізоляції  вдома  залишається 19 осіб. Кожного дня списки оновлюються та доповнюються, направляються до КНП « Мангушський ЦПМСД»  та до Мангушського ВП Центрального ВПГУНП в Донецькій області.  Виконання режиму  самоізоляції контролюється   медичними працівниками та поліцією.

З початку карантину мобільною бригадою КНП «Мангушський ЦПМСД»  проведений відбір 231 зразка на дослідження  біоматерілу методом ПЛР- з них 12 позитивних,   обстежено  швидкими тестами 305 осіб, з них 3 позитивних, інші тести показали негативний результат. За останню добу відібрано 15 зразків біоматеріалу на ПЛР дослідження, які проводяться   лабораторією Маріупольської міської філії ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України».

Щотижнево  проводяться засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  по запобіганню занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої  коронавірусом  (COVID-19), районною моніторинговою мобільною групою проводяться  моніторингові перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення коронавірусної хвороби( COVID-19), та виконання  Постанов головного державного санітарного лікаря  України.

Ми докладаємо всіх зусиль для подолання епідемії,  проте вона не відступила, тому закликаємо мешканців району: строго дотримуватися  карантинних обмежень і протиепідемічних заходів, тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати епідемію. Бережіть себе та  своїх близьких.