A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Навчання за допомогою інтернет-ресурсів

Дата: 24.07.2020 13:11
Кількість переглядів: 42

Західний світ успішно користується освітянськими можливостями Інтернету вже не перший рік, в Україні масові онлайн курси набувають певної розповсюдженості лише зараз. Якість освіти в Інтернеті не поступається університетському рівню, вона покращує рівень знань, пропонує вдосконалити навички, які подарувала нам вища освіта та слугує прекрасним помічником для саморозвитку. 

 

З метою забезпечення інформування клієнтів щодо безкоштовних навчальних програм на освітніх онлайн-платформах, особливо у період дії карантину,

13 липня фахівчиня Мангушського районного центру зайнятості Ірина Соловйова провела вебінар : «Презентація навчальних закладів».

 Практично кожна людина,  яка не має знань чи досвіду, може пройти навчання  на різних платформах, як то: Освітній портал Державної служби зайнятості (https://skills.dcz.gov.ua/), Дія. Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua/), Прометеус (https://prometheus.org.ua/), Coursera (https://www.coursera.org/). Попередні ресурси вже досить відомі в Україні, тому, більш детально - про освітню платформу Coursera. 

Coursera — освітній проект, який пропонує своїм слухачам сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних предметів від провідних американських університетів.

До послуг зареєстрованих у державній службі зайнятості безробітних – до 3800 онлайн-курсів та можливість здобути додаткові знання за 400 спеціалізаціями.

Що потрібно зробити? Зареєстрованому безробітному звернутися до свого кар’єрного радника, вказати ім’я та електронну адресу, на яку має прийти запрошення на навчання. 

Наприкінці вебінару фахівчиня центру зайнятості наголосила: «Сподіваємося, що серед усього розмаїття курсів, Ви знайдете щось особливе, саме для Вас. І пам’ятайте, карантин – не вирок, а можливість стати краще!» 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора