Онлайн табір «Дива Перлини у тебе дома»

Дата: 16.07.2020 14:56

Управління соціального захисту населення інформує, що комунальне підприємство «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» планує проведення онлайн табору «Дива Перлини у тебе дома», який включає проведення майстер-класів, інтерактивних ігор, створення власних відеопроектів, тощо ( посилання :

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=-YgSpyqXRw8&feature=emb_logo)     (інформація додається).  Слід зазначити, що табір «Дива Перлини у тебе вдома» розпочинає свою діяльність з 14.07.2020.Тривалість онлайн зміни 5 днів поспіль.

Крім цього, КП «ОДМСОК «Перлина Донеччини» пропонує послуги з проведення семінарів, нарад , тренінгів, спортивних зборів(інформація додається).